השירות והאתר קריקטורה און ליין הוקם בשנת 2001 ע”י מאייר מתחיל דאז קיריל נלקנבאום, אשר עם סיום הצבא כבר התחיל לקבל הזמנות של ציור לפי תמונה ולאחר מכן גם באירועים.

האינטרנט היה עוד בחיתוליו וכבר אז האתר פותח כחנות מקוונת לשירותי איור וקריקטורה המאפשרת להזמין ציור אישי כמו מוצר ולקבל אותו מודפס עם שליח או באיסוף עצמי מבית הצייר או מבית הדפוס.

גם היום האתר משרת מאות לקוחות בשנה אשר מזמינים פורטרטים וקריקטורות ליקיריהם על מגוון מוצרים ובמגוון טכניקות וחומרים.

מדי שנה אנו מוסיפים עוד ועוד מוצרים ושירותים חדשים כדי שתוכלו להמשיך להפתיע את יקיריכם עם מתנות יצירתיות ואישיות.

לפני מספר שנים פיתחנו אפליקציה ייחודית, אשר מוטמעת באתר ומאפשרת ליצור סוג של קריקטורות ללא מגע יד אמן, ע”י בינה מלאכותית, אשר מזהה וגוזרת פנים מתוך צילום, ולאחר אפקט קריקטורה מאפשרת לשלב אותו עם גוף ורקע מאויר, ולשלוח כברכה לחברים.

בין אם אתם אדם פרטי או חברה, אצלנו תוכלו לקבל שירות אישי ומקצועי הן ע”י נציגה מנוסה, אדיבה ומקצועית והן ע”י המאיירים אשר נמצאים בקשר ישיר אתכם בכל שלבי הפקת האיור.
כשמדובר בכמות אנשים גדולה, ניתן גם להגיע עד אליכם לכל מקום בארץ ולצייר את מי שאתם רוצים במקום, כדי לקצר זמנים ולהוזיל עלויות ההפקה.

אנו עובדים עם המאיירים והספקים הטובים והאמינים ביותר אשר מבטיחים עמידה בלוחות זמנים ובאיכות גבוהה של התוצרים.

אז שמרו או שתפו את הקישור, כדי שבפעם הבאה כשתחפשו מתנה מקורית, תזכרו שיש צוות של מאיירים בקריקטורה און ליין שיעזור לכם להפתיע את יקיריכם עם מתנה אישית, מקורית ושימושית!

יצירת קשר


    לייק טו בי בע”מ | יצחק רבין 6, באר יעקב