יוצר הקריקטורות און ליין הטוב ביותר

קריקטורה און ליין, אתר לציור קריקטורות מתמונה, הוקם לראשונה בשנת 2001 על ידי קיריל נלקנבאום והציע בזמנו ציור אנשים מתמונה ששולחים במייל.

היום האתר מאפשר גם להפיק קריקטורה בחינם וגם להזמין קריקטורה אישית אמיתית מצוירת בעבודת יד, על גבי רקע שהמשתמשים מעצבים בעצמם בעזרת אשף הקריקטורות המתקדם המכיל מאות איורים של רקע, גוף, אלמנטים מאוירים של קישוטים, חפצים, כלי תחבורה, מסגרות , וגם אפשרות להוסיף ולעצב כותרות מרהיבות.

קריקטורה חינם – מאפשרת למשתמשים לעלות תמונה, בה הפנים מזוהים ונחתכים באופן אוטומטי, ולשטול אותה באיור הכולל גוף ורקע בסביבה האהובה ועם נושא אהוב. את הקריקטורה במצב עריכה ניתן לשתף ברשת או לשמור כקובץ למחשב אותו תוכלו להדפיס, לשים בפרופיל שלכם ברשת חברתית או לשלוח להדפסה מקצועית.
השימוש באתר מחייב ניטרול חוסם הפרסומות, כדי לאפשר לנו לממן את תחזוקת האתר.

קריקטורה בעבודת יד – שירות ציור אנשים מתמונה באופן ידני, שנעשה בעזרת תוכנת ציור ולוח ציור דיגיטלי על ידי צייר מקצועי מצוות האתר.
תהליך ההזמנה כולל עיצוב רקע משלכם, בדומה ליצירת קריקטורה בחינם ונעשה מעמוד הזמנת קריקטורה אישית, עם אשף הקריקטורה האיכותי ברזולוציה גבוהה (מעט איטי יותר מהאשף החינמי). העלאת התמונות נעשית במהלך ביצוע ההזמנה כאשר אתם ממלאים את הפרטים שלכם. התשלום נעשה מראש, באמצעות הפייפל או כרטיס אשראי שלכם.
צוות האתר מקבל את ההזמנה ושולח ללקוח את האיור לאישור בתוך 48 שעות. הלקוח יכול לתת הערות לגבי הדמיון ואנו משפרים ושולחים את הציור בגרסה איכותית אחרי האישור.

את הציור ניתן להדפיס עצמאית, לשלוח לאחד משירותי הגדלת תמונות הרבים שיש בארץ, או ללכת לחנות הצילום הקרובה לבית ולהדפיס שם על מוצר מתנה מדליק.

איפה כל המוצרים שהיו לנו פעם בקריקטורה און ליין?

עד לא מזמן ניתן היה גם להדפיס את הקריקטורה שהוזמנה באתר ובקרוב השירות יתאפשר. עד אז במידה והינכם מעוניינים להפיק קריקטורה אישית למתנה כולל ההדפסה או הציור על גבי המוצר עצמו, תוכלו לעשות זאת דרך אתר נוסף שלנו “אמנים יוצרים שמחה“, בו ניתן להזמין את כל שירותי הציור הקלאסיים שפעם הוצאו בקריקטורה און ליין.

שירות קריקטורה און ליין מנוהל על ידי חברת לייק טו בי בע”מ. לשאלות והצעות בכל נושא הינכם מוזמנים ליצור איתנו קשר