עמדת סלפי קריקטורה בביתן בתערוכה ו/או בקמפיין שיווקי ברשת

תנו למבקרים בדף נחיתה או בביתן בתערוכה ליצור קריקטורות שלהם עם הלוגו שלכם לצד המוצר שאתם מקדמים!

לקוחות עסקיים2017-12-12T11:50:15+00:00

העניקו למבקרים בבביתן שלכם בתערוכה או לגולשים הנחשפים לקמפיין השיווקי באינטרנט את האטרקציה החדשנית והייחודית!

בעזרתנו אתם יכולים לתת לקהל היעד שלכם את האפשרות להכין קריקטורה שלהם און ליין או בביתן עצמו להדפסה במקום או לשיתוף ברשת חברתית.

אנחנו יוצרים עבורכם עמוד עם אשף הקריקטורות הממותג שלכם שניתן לשלוח ללקוחות כדף נחיתה אם להציג על מסך מגע בביתן שלכם בתערוכה.

המבקרים מצטלמים במקום והראש המצולם מוכנס אוטומטית לציור, המסובב על תבנית מצוירת מדליקה עם המוצר המקודם, כמו מכונית באשף לדוגמא.

את הקריקטורות ניתן להדפיס במקום על מגנטים, פוסטרים או כל מוצרי קידום מכירות. כמובן, משתמשים יכולים לשתף אותו בפרופיל או עמוד שלכם או שלהם ברשת חברתית. מה שייצור באז בקרב מבקרים בתערוכה ומזכרת נהדרת עבור לקוחות פוטנציאליים.

ניתן להציע למבקרים להכנס לקישור לעמוד האשף דרך ה QR-CODE וליצור את הקריקטורה הממותגת ממכשירם הן בביתן עצמו והן מהבית. אפשר להכריז על תחרות הקריקטורה המצחיקה ביותר עם המוצר המקודם ולהעניק פרס לזוכה, כמובן משהו קשור  למוצר המקודם.  היצירתיות שלכם היא הגבול לשימושים שיווקיים שניתן לעשות מהפרויקט.

נשמע מעניין? צרו קשר

[recaptcha]

שיתוף העיצוב

יוצרים קישור ייחודי לשיתוף...

עלויות השירות – 2 מודלים לבחירתכם: החינמי ובתשלום.

א) חינמי – 0 ש”ח מצידכם, אך באשף יופיעו באנרים של גוגל (בהן יתכן ויהיו פרסומות של מתחריכם)  |
ב) בתשלום לפי התמחור כדלכמן:

1. עלות הקמה חד פעמית 800 ש”ח + מע”מ (תלוי במורכבות)

לצורך ההקמה אתם צריכים לספק לוגו שקוף בקובץ PNG או JPG על גבי רקע בצבע אחיד, של המותג שלכם + תמונות המוצרים כנ”ל ללא רקע .

  1. בניית עמוד אשף הקריקטורות הממותג עם קישור ייחודי משלכם. (אשף לדוגמא)
  2. 2 תבניות של לקוח עם המוצר – אחת לגברים והשניה לנשים.
  3. הזנת עד 10 מוצרים לקטגוריות שהלקוחות יכולים להחליף בתבנית

ניתן להפעיל גם מאגר הקיים שלנו של איורי גוף  / רקעים / קישוטים / מסגרות / חפצים וכו, במקביל למוצרים שלכם שישולבו בתבניות יוצר הקריקטורות.

תוספות אופציונאליות:

א) יצירת איורים משלכם: אם הנכם מעוניינים, במקום הצילומים, ניתן ליצור איורים של המוצר או של הדמויות המשתמשות במוצרשאתם משווקים.

המחיר הינו כ-300 ש”ח + מע”מ לאיור אלמנט מורכב (גוף / רקע / תחבורה / בעל חיים) או כ-200 ש”ח + מע”מ לאיור פשוט (דמות פשוטה / קישוט / גאנג’ט / חפץ / פריט תפאורה  /מסגרת) . אם האיורים שאתם צריכים מספיק כלליים ויש בהם עניין לציבור הרחב, ואתם מוכנים להעניק לנו זכויות שימוש עתידי בלעדי באיורים אחרי הקמפיין, תוכלו לקבל 50% הנחה בעלויות הציור.

ב) יצירת תבניות נוספות – שילובי הקליפ ארט עם הלוגו והמוצר לאיור מוכן שבו נשאר רק להוסיף ראש.   העלות 50 ש”ח + מע”מ לתבנית
כמו שדמות של גבר (מהמאגר הקיים) נראית לצד צילום דגם המכונית המקודמת (שהלקוח סיפק), והלוגו מלמעלה בפינה.

2) עלויות שימוש באשף הקריקטורות , באחד מ-2 המודלים לבחירתכם:
א. רכישת מנוי שבועי 200 ₪ / חודשי 400 ₪ / שנתי 2,500 ₪ – חד פעמי או מתחדש,  המעניק גישה לאשף לגולשים שלכם להכנת הקריקטורות החופשית בפרק הזמן המוגבל במנוי שרכשתם. התשלום נעשה מראש בלבד בכרטיס אשראי / פייפל / העברה בנקאית.
ב.שימוש בחינם, בכפוף להצגת הבאנרים שלנו (בד”כ גוגל) במסך מסביב לאשף הקריקטורות.

זמן הפקה: תלוי במורכבות הפרויקט, דרושים 2-7 ימים להכנת מסך ממותג עם האשף שלכם עם התבניות, כולל הגהה ותיקונים לפי הצורך.
השירות כולל גם תמיכה בזמן האירוע / הקמפיין – לרשותכם אשת קשר לתמיכה בטלפון בשירות און ליין לעזרה בתפעול או פתרון בעיית גישה / תבניות וכדומה.

מה דרישות מינימום מצד הלקוח?

  1. באירוע – טאבלט מבוסס אנדרואיד / אייפד עם מצלמה קדמית וחיבור לאינטרנט.
    בקמפיין און ליין
     – אין כל דרישה לציוד, מאחר והגולשים משתמשים במחשביהם/בטלפונים משלהם.
  2. מנוי פעיל ששולם – פתיחת הגישה לאש הקריקטורות הממותג און ליין תיעשה לאחר ביצוע הזמנה / התשלום עבור השימוש.

אם יש לכם שאלות וברצונכם לקבל הערכה מדויקת יותר של מחיר בהתאם לצרכים וכמות התבניות הדרושה, אנא מלאו טופס יצירת קשר ואנו נחזור אליכם עם הסבר והצעת מחיר מדויקת יותר.

ללא קשר לשירות זה, אתם יכולים גם לחשוף את המותג לאלפי גולשי האתר על ידי מתן חסות על אשף הקריקטורות הכללי שלנו עם כל אוסף התמונות, עם הלוגו שלך מוטבע על כל תמונה שתיוצר על ידי מבקרים.