מתנות קטנות ניתנות בהרבה אופציות שבהם אין לאדם המעוניין להוקיר זכרון ותודה ,אפשרות לשלם בעבורם מחיר יקר מעל תקציבו..

יכול להיות מאד שרובנו נתקלנו במצב כזה.אפשר לאמר שלחפש מתנות קטנות בתקציב נורמלי אבל יפות ומרשימות זה אתגר די
“מאתגר” ולא פשוט.

באתרנו “קריקטורה אונליין” אנחנו מסייעים לכם במציאת פתרון למתנות קטנות ייפות וייחודיות,ללא כל מאמץ והסתבכות מצידכם,

להפך,למזמין אותם תהיה הנאה צרופה לכל אורך תהליך ההזמנה בכדי לראות את התוצאה היפה של הקריקטורה המצטיירת של האדם שאותו הוא רוצה לצייר.כמה מפתיע לפתע לראות אדם שאתם מכירים ורואים לעיתים קרובות,מצוייר באופן קריקטורי לפי הגיגי מחשבותיכם ודמיונכם האישי,תוכלו לבקש כל שרק תרצה ולחשוב בגדול בעבור מתנות קטנות!

תוכלו לעיין באתר ולבחור ממגון קטגוריות את התווך מחיר הרצוי עבורכם (נקוב על כל מוצר באתר),במידה ואינכם מתסדרים עומדת לשרותכם נציגת שרות שתוכל לסייע לכם ולהציע עבורכם,הרכבת מתנה לתקציבכם והסבר אישי וסיוע כיצד להתקדם לביצועה.

אל לכם להסס תהיו סמוכים ובטוחים שזו המתנה הנכונה ביותר עבורכם,לא תמצאו בקטגוריית המתנות הקטנות מתנה המשתלמת יותר מהקריקטורה,שהרי כמה היא אישית ואינדבידואליות ,באף מקום האדם שאתם מעניקים לו את הקריקטורה האישית הזו לא יוכל למצוא העתק דומה לה ,זוהי הרי בחירתכם האישית שאין שני לה וזהו יתרון גדול בתחום הוקרת המתנות.

אנחנו יודעים כמה חשב לנו שהכסף שלנו לא “נזרק” לפח בעבור עוד מתנה שכבר אולי אותו אדם קיבל אותה או שצפוי לקבל,במידה ועתיד הוא יהיה לקבל גם קריקטורה אי פעם היא בטוח לא תהיה דומה לקריקטורה שאתם בחרתם מדמיונכם(הזכויות שמורות רק למזמין הקריקטורה 🙂 ) ולכן הסיכויים שמתנת הקריקטורות שלכם תהיה “כפולה” שואף לאפסי.

עשו עוד היום את הבחירה הנכונה,היכנסו לאתר www.caricatura.co..il  או צלצלו ל077-5588850 נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם למצוא את המתנות הקטנות והאישיות ביותר בעבור יקירכם,תוכלו לבחור מהאתר את קונספט הקריקטורה שתרצו דיגטלי מלוטשת עבודה מאפס ספיישל ללא תבנית או דיגיטלי עם תבנית שתרכיבו לבדכם באשף ואנו נצייר רק פנים (אופציה להוזלת מחיר  בחצי),חשוב לציין ששני הקונספטים של אופן הגשת הקריקטורות הם בעבודת יד אישית של אומן ללא פסיחה על כך.

צרו מתנות קטנות גדולות בקריקטורה אונליין!

יצירת קשר

צריכים עזרה? מעוניינים לשמוע יותר על השירות?

פנו אלינו ונתאים את המוצר והשירות הטוב ביותר לאירוע שלכם ולתקציבכם!
יצירת קשר